Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Flodmotiv med hus och bro, otydligt signerad, olja på duk, 31x45 cm
Smärre färgbortfall
790797
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här