Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Flodmotiv med hus och bro, otydligt signerad, olja på duk, 31x45 cm

Smärre färgbortfall

790797

2020-07-06