Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NEWPORT, soffbord, samtida, betsad ek, lådor i sargen, draghandtag i patinerad mässing, höjd ca 51, 140x74 cm
Brukslitage, smärre ytskador
790800
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här