Soffbord Newport

Soffbord Newport
Soffbord Newport
Soffbord Newport
Soffbord Newport
Soffbord Newport
Soffbord Newport
Soffbord Newport
Soffbord Newport

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NEWPORT, soffbord, samtida, betsad ek, lådor i sargen, draghandtag i patinerad mässing, höjd ca 51, 140x74 cm

Brukslitage, smärre ytskador

790800

2020-07-06