Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
URNA, gjutjärn, 1800-/1900-tal, höjd ca 47, Ø 32 cm
Bruksslitage
790810
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här