1724 - Gjutjärnsurna

1724 - Gjutjärnsurna
1724 - Gjutjärnsurna
1724 - Gjutjärnsurna
1724 - Gjutjärnsurna

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNA, gjutjärn, 1800-/1900-tal, höjd ca 47, Ø 32 cm

Bruksslitage

790810

2020-08-23