1725 - Gjutjärnsurna på postament

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

URNA, gjutjärn, 1900-tal, ej ursprungligt postament, totalhöjd ca 57, Ø 27 cm

Bruksslitage

790813

2020-08-23