Bänk Newport

Bänk Newport
Bänk Newport
Bänk Newport
Bänk Newport
Bänk Newport
Bänk Newport
Bänk Newport
Bänk Newport

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NEWPORT, bänk, samtida, betsad ek, beslag i patinerad mässing, höjd ca 55, 147x52 cm

Nyckel saknas, brukslitage, smärre ytskador

790818

2020-07-06