1730 - Trädgårdsskulpturer marmor

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTURER, 1 par, föreställande kvinna respektive man hållande en snäckskål, carraramarmor, 1900-tal, höjd ca 114

Bruksspår, nagg, sprickor

790829

2020-08-23