Golvlampor 2 st

Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st
Golvlampor 2 st

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-tal, smide, vita textilskärmar, reglerbar höjd, ca 150 cm

Bruksslitage

790832

2020-07-06