Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-tal, smide, vita textilskärmar, reglerbar höjd, ca 150 cm
Bruksslitage
790832
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här