1732 - Planteringskärl/jardinerer

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

800 SEK

PLANTERINGSKÄRL / JARDINERER, 3 st, mässing på 3 fötter, tidigt 1900-tal, höjd ca 28, 52 x 31 cm

Slitage, bucklor

790833

2020-08-23