Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, stomme av silvermålad metalltråd, 4 ljushållare, behängd med olikslipade glasprismor, 1800-/1900-tal, höjd ca 70, Ø 55 cm
Slitage, korrosion
790836
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här