1735 - Lantbord

1735 - Lantbord
1735 - Lantbord
1735 - Lantbord
1735 - Lantbord
1735 - Lantbord
1735 - Lantbord

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAT-/ARBETSBORD, furu, björkimiterande bemålning, 2 lådor i sargen, ena kortsidan med klaff, 1800-/1900-tal, höjd ca 81, 208 - 282 x 74 cm

Slitage, färgbortfall, någon spricka/torrspricka på underredet

790859

2020-08-23