1736 - Staffli ca 1900

1736 - Staffli ca 1900
1736 - Staffli ca 1900
1736 - Staffli ca 1900
1736 - Staffli ca 1900

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFLI, massiv ek, justerbart, tidigt 1900-tal, höjd ca 220 cm

Bruksslitage

790881

2020-08-23