1737 - Stor blåsbälg

1737 - Stor blåsbälg
1737 - Stor blåsbälg
1737 - Stor blåsbälg
1737 - Stor blåsbälg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BLÅSBÄLG, metall, trä och skinn, 1800-/1900-tal, höjd ca 60, 170 x 85 cm

PROVENIENS: Gamla kassans bagarstuga

Brukslitage, SAV garanterar ej funktionen

790884

2020-08-23