Ljusstakar Ryssland

Ljusstakar Ryssland
Ljusstakar Ryssland
Ljusstakar Ryssland
Ljusstakar Ryssland
Ljusstakar Ryssland
Ljusstakar Ryssland
Ljusstakar Ryssland
Ljusstakar Ryssland
Ljusstakar Ryssland
Ljusstakar Ryssland
Ljusstakar Ryssland
Ljusstakar Ryssland

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, omkring 1900, Ryssland, stämplade, mässing, höjd ca 23 cm

Något sneda, bruks- och åldersrelaterat slitage

790886

2020-07-05