Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, skuret och förgyllt trä, krön med medaljong, 101x46 cm

Dekordelar med lagningar

790896

2020-07-07