Tevagn
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, med värmeplatta, 1950-tal, bok och svartlacerat stål, på hjul, holländsk kakelimitation i plast, märkt C. Heinrich, Waltke Minden, ovandel med värmeplatta, höjd ca 71, 67x43,5 cm, enligt uppgift inköpt på Firma Svenskt tenn
Sladd saknas, slitage
790898
2020-07-05