Tevagn

Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn
Tevagn

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, med värmeplatta, 1950-tal, bok och svartlacerat stål, på hjul, holländsk kakelimitation i plast, märkt C. Heinrich, Waltke Minden, ovandel med värmeplatta, höjd ca 71, 67x43,5 cm, enligt uppgift inköpt på Firma Svenskt tenn

Sladd saknas, slitage

790898

2020-07-05