Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, gustaviansk stil, vimålad, 1800/1900-tal, ben med kannelyrer, dekor med fleuroner, höjd 90 cm, sitthöjd 43 cm, sittdjup 48 cm

Färgavskav, bruksslitage,

790899

2020-07-07