Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, gustaviansk stil, vimålad, 1800/1900-tal, ben med kannelyrer, dekor med fleuroner, höjd 90 cm, sitthöjd 43 cm, sittdjup 48 cm
Färgavskav, bruksslitage,
790899
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här