Carl Malmsten serveringsvagn

Carl Malmsten serveringsvagn
Carl Malmsten serveringsvagn
Carl Malmsten serveringsvagn
Carl Malmsten serveringsvagn
Carl Malmsten serveringsvagn
Carl Malmsten serveringsvagn
Carl Malmsten serveringsvagn
Carl Malmsten serveringsvagn
Carl Malmsten serveringsvagn
Carl Malmsten serveringsvagn

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, serveringsvagn, 1900-talets mitt, teak och bok, 4 lådor, glasskiva, på 4 hjul, höjd 61 cm, 73x41 cm

Bricka med märken, bruksslitage

790900

2020-07-07