Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, serveringsvagn, 1900-talets mitt, teak och bok, 4 lådor, glasskiva, på 4 hjul, höjd 61 cm, 73x41 cm
Bricka med märken, bruksslitage
790900
2020-07-07
Gör en kostnadsfri värdering här