Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARL MALMSTEN, serveringsvagn, 1900-talets mitt, teak och bok, 4 lådor, glasskiva, på 4 hjul, höjd 61 cm, 73x41 cm
Zustandsbeschreibung
Bricka med märken, bruksslitage
790900
2020-07-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner