Skulptur Afrika

Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, Afrika, 1900-tal, skuren i trä samt svärtad, höjd ca 39 cm

NAgg, torrsprickor och slitage

790903

2020-07-07