Modell av romerskt badkar

Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar
Modell av romerskt badkar

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MODELL AV ROMERSKT BADKAR, tidigt 1900-tal, Grand Tour souvenir, marmor, höjd ca 17 samt 40x18 cm

Märre nagg och slitage

790904

2020-07-07