Sekretär gustaviansk stil

Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

SEKRETÄR med stenskiva, gustaviansk stil, 1920/30-tal, fanerad i bl.a mahogny, zebrano, teak, beslag i mässing, inredd med lådor och skåpsdel, fotavslut i mässing, höjd ca 120, 97x41,5 cm
CITES-intyg medföljer

Undre låda trög, smärre fanerbortfall, luckans låsskylt lös,
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

790905

2020-07-12