1741 - Toiletteskänk med uppsats

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

800 SEK

TOILETTESKÄNK, betsad mahogny och marmor, tidigt 1900-tal, höjd ca 100 x 50 cm

Bruksslitage

790908

2020-08-23