Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
800 SEK
TOILETTESKÄNK, betsad mahogny och marmor, tidigt 1900-tal, höjd ca 100 x 50 cm
Bruksslitage
790908
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här