Skrivbordsstol engelsk stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädsel i mörkgrönt läder, karmar och centralfot i betsat trä, sitthöjd 47, höjd 100 cm, bredd 62 cm, höjd och sänkbar
Repor, yt/fanérskador
790909
2020-07-06