Skrivbordsstol engelsk stil

Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädsel i mörkgrönt läder, karmar och centralfot i betsat trä, sitthöjd 47, höjd 100 cm, bredd 62 cm, höjd och sänkbar

Repor, yt/fanérskador

790909

2020-07-06