Sven Sahlsten

Sven Sahlsten
Sven Sahlsten
Sven Sahlsten
Sven Sahlsten

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN SAHLSTEN (1908-1950), olja på duk, blomsterstilleben, signerad, bildmått 45x30 cm

Framstår i gott skick

790916

2020-08-16