Edition Ete Omega Dynamic Armbandsur 1990-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

OMEGA DYNAMIC, armbandsur, 1990-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, kronograf med minuträknare, krona med Omega symbol, senare läderrem ej original, ref nr. 529005007, serie nr. 55549001, kaliber 1138, diam ca 38 mm, international warranty daterad -99 samt ficka Omega original medföljer

Läderrem med slitage. Saknar sölja. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

790917

2020-07-26