Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SNICKARBÄNK, massiv bok, 1900-tal, höjd ca 83, 242 x 96 cm
Bruksslitagem någon skada
790926
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här