1745 - Snickarbänk

1745 - Snickarbänk
1745 - Snickarbänk
1745 - Snickarbänk
1745 - Snickarbänk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SNICKARBÄNK, massiv bok, 1900-tal, höjd ca 83, 242 x 96 cm

Bruksslitagem någon skada

790926

2020-08-23