Stoar Börge Mogensen

Stoar Börge Mogensen
Stoar Börge Mogensen
Stoar Börge Mogensen
Stoar Börge Mogensen
Stoar Börge Mogensen
Stoar Börge Mogensen
Stoar Börge Mogensen
Stoar Börge Mogensen
Stoar Börge Mogensen
Stoar Börge Mogensen
Stoar Börge Mogensen
Stoar Börge Mogensen
Stoar Börge Mogensen
Stoar Börge Mogensen

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", stolar, 4 st, Karl Andersson, 1900-talets andra hälft, ek, flätad sits, skyltmärkning, sitthöjd 44 cm

Brukslitage, smärre ytskador

790927

2020-07-06