Klubbat för:
14 000 SEK
5 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", stolar, 4 st, Karl Andersson, 1900-talets andra hälft, ek, flätad sits, skyltmärkning, sitthöjd 44 cm
Brukslitage, smärre ytskador
790927
2020-07-06