Byrå senbarockstil

Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil
Byrå senbarockstil

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, omkring 1900, senbarockstil, fanerat i valnötsrot, tvålådig, delvis skuren dekor, nyckelskylt i mässing, höjd ca 69, 106x52 cm

Bruksslitage

790935

2020-07-06