1626 - Arbetsbänk

1626 - Arbetsbänk
1626 - Arbetsbänk
1626 - Arbetsbänk
1626 - Arbetsbänk

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

800 SEK

ARBETSBÄNK, betsad furu, 2 underhyllor, 1900-tal, höjd ca 95, 113 x 53 cm

Bruksslitage, färgfläckar

790936

2020-08-23