1633 - Gårdstoalettinventarier
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
INREDNING, i toaletten på Gamla kassans gård, med undantag för toiletteskänk samt taklampa, som säljs på separata rop, ingår i detta rop all återstående lös inredning i form av hylla, tavlor och prydnadsföremål
Varierande slitage, defekter, skador
790941
2020-08-23