1633 - Gårdstoalettinventarier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

INREDNING, i toaletten på Gamla kassans gård, med undantag för toiletteskänk samt taklampa, som säljs på separata rop, ingår i detta rop all återstående lös inredning i form av hylla, tavlor och prydnadsföremål

Varierande slitage, defekter, skador

790941

2020-08-23