1748 - Uppstoppad stork

1748 - Uppstoppad stork
1748 - Uppstoppad stork
1748 - Uppstoppad stork
1748 - Uppstoppad stork

Såld för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

STORK, uppstoppad, 1900-tal, höjd ca 70 cm

Slitage, sakdor

790963

2020-08-23