Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FALKENBERG BELYSNING, golvlampa, mässing, 1960/70-tal, numrerad 7015, textilskräm (Globen Belysning), höjd inkl. skärm 146 cm

Bruksslitage

790964

2020-07-05