Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1920-tal, art déco, fot av patinerad mässing, på stensockel, 2 ljuspunkter, skärm klädd i rosa textil, höjd med skärm ca 58 cm

Ej funktionstestad, skär med slitage

790968

2020-07-05