Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, delbart, övre del med 3 flyttbara hyllplan, mörkbetsad furu, nyckel finns, höjd ca 220 samt 123x45 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, stötmärken, repor, en nyckelplåt saknas

790970

2020-07-07