Vitrinskåp
Klubbat för:
5 400 SEK
2 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, delbart, övre del med 3 flyttbara hyllplan, mörkbetsad furu, nyckel finns, höjd ca 220 samt 123x45 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, stötmärken, repor, en nyckelplåt saknas
790970
2020-07-07