Karusellbord England

Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England
Karusellbord England

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARUSELLBORD, England, 1800-tal, mahogny, lådor i sargen, läderklädd skiva, dragknoppar och fothylsor i mäsing, hjultrissor, pelarfot med spår av etikett, höjd ca 75, 115 cm

Ytskador

790972

2020-07-06