Karusellbord England
Klubbat för:
11 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KARUSELLBORD, England, 1800-tal, mahogny, lådor i sargen, läderklädd skiva, dragknoppar och fothylsor i mäsing, hjultrissor, pelarfot med spår av etikett, höjd ca 75, 115 cm
Kuntoraportti
Ytskador
790972
Päivämäärä:
2020-07-06