Silver
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
TUMLARE, silver, Lars Lundström Söderhamn 1806, BÄGARE, silver, Erik Albrecht Körsner Falun 1807, spår av invändig förgylning, höjd 3-4,5 cm
Tumlaren med omfattande skador och bristning, båda med bucklor
790974
2020-07-06