Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

TUMLARE, silver, Lars Lundström Söderhamn 1806, BÄGARE, silver, Erik Albrecht Körsner Falun 1807, spår av invändig förgylning, höjd 3-4,5 cm

Tumlaren med omfattande skador och bristning, båda med bucklor

790974

2020-07-06