Punschkoppar i silver

Punschkoppar i silver
Punschkoppar i silver
Punschkoppar i silver
Punschkoppar i silver
Punschkoppar i silver
Punschkoppar i silver

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PUNSCHBÄGARE, 6 st., silver, invändigt förgyllda, svängd hänkel, Eric Lindbeck, Nedre Kalix 1946, höjd 5 cm, vikt 295 g

Ytslitage

790975

2020-07-06