Höchst porslinsfiguriner

Höchst porslinsfiguriner
Höchst porslinsfiguriner
Höchst porslinsfiguriner
Höchst porslinsfiguriner
Höchst porslinsfiguriner
Höchst porslinsfiguriner
Höchst porslinsfiguriner
Höchst porslinsfiguriner

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖCHST, figuriner, 2 st., porslin, 1800-tal, Tyskland, polykromt bemålade, stämplade höjd ca 13 resp 15 cm

Färgbortfall i hatt

790979

2020-07-06