Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKSHYLLA, gråmålat lövträ, 1800-tal, höjd 132, bredd 84 cm
PROVENIENS: Gamla kassan
790980
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här