1752 - Tallrikshylla

1752 - Tallrikshylla
1752 - Tallrikshylla
1752 - Tallrikshylla
1752 - Tallrikshylla

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKSHYLLA, gråmålat lövträ, 1800-tal, höjd 132, bredd 84 cm

PROVENIENS: Gamla kassan

790980

2020-08-23