Krystyna Suchwallo

Krystyna Suchwallo
Krystyna Suchwallo
Krystyna Suchwallo
Krystyna Suchwallo
Krystyna Suchwallo
Krystyna Suchwallo

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KRYSTYNA SUCHWALLO (Litauen/Polen, född 1958): Landskap, signerad på baksidan/spännramen, olja på duk, ca 150x120 cm

790983

2020-07-08