1753 - Bord
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORD, 4 delar, bestående av matbord i renässansstil, ek, litet mahognyfanerat bord med låda i sengustaviansk stil, satsbord (3 st), betsad mahogny med mässingslister, samt barockskrin, bonad ek, på senare underrede
Slitage, skador
790984
2020-08-23