1753 - Bord

1753 - Bord
1753 - Bord
1753 - Bord
1753 - Bord
1753 - Bord
1753 - Bord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD, 4 delar, bestående av matbord i renässansstil, ek, litet mahognyfanerat bord med låda i sengustaviansk stil, satsbord (3 st), betsad mahogny med mässingslister, samt barockskrin, bonad ek, på senare underrede

Slitage, skador

790984

2020-08-23