Ångmaskiner

Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner
Ångmaskiner

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAMOD ÅNGMASKIN i form av traktor samt WILESCO, (5) st, 1900-talets andra hälft, en originalförpackning, lackerad metall, Mamods höjd ca 18 cm

Ej komnplett, funktionen garanteras ej, slitage

790986

2020-07-07