Ångmaskiner
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MAMOD ÅNGMASKIN i form av traktor samt WILESCO, (5) st, 1900-talets andra hälft, en originalförpackning, lackerad metall, Mamods höjd ca 18 cm
Ej komnplett, funktionen garanteras ej, slitage
790986
2020-07-07