Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

YTTERFODER med lock, 1900-talets första hälft, mässing med insats i järn, höjd ca 40 cm

Bucklor, rost, slitage

790987

2020-07-07