Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, 3 ljuspunkter, patinerad mässing samt kupa i delvis frostat glas, höjd ca 85, diameter 30 cm

Funktionen garanteras ej, smärr slitage

790993

2020-07-07